SKIN GENIC - zabieg naprawczo-odmładzający

Zabieg SKIN GENIC100 zł

Opis
Specyfikacja
Komentarze
 • SKIN GENIC - zabieg naprawczo-odmładzający

  Na wygląd naszego ciała, w szczególności skóry wpływają geny, a dokładnie ich aktywność. Epigenetyka zajmuje się regulacją ekspresji genów aktywowanych przez czynniki środowiskowe – promieniowanie UV, zanieczyszczenia, styl życia), a genokosmetyki są nową generacją produktów, których działanie ukierunkowane jest na źródło zaburzeń skórnych wywołanych przez starzenie. Pozwalają atakować problem u jego źródła, nie tylko tam, gdzie się objawia, ale przed wszystkim tam gdzie on powstaje.

  Wraz z wiekiem szybkość degradacji składników skóry jest większa, niż prędkość ich powstawania, która maleje wraz w wiekiem.

  Zabieg SKIN GENIC ma za zadanie aktywować i chronić skórę przed zmianami epigenetycznymi i widocznie przedłużać młodość skóry.

 • SKIN GENIC - zabieg naprawczo-odmładzający

  Czas trwania zabiegu: 50-60 minut

  Zalecana liczba zabiegów: w serii 5-6 zabiegów wykonywanych 1 raz w tygodniu.

  Przeznaczenie: każdy rodzaj skóry, zmniejszenie oznak epigenetycznego starzenia, skóra wymagająca regeneracji, uszkodzona przez działanie czynników zewnętrznych oraz z widocznymi oznakami starzenia.

  Efekty widoczne po zabiegu:poprawienie jędrności, elastyczności i sprężystości, wygładzenie mikro wypukłości naskórka, nawilżenie, poprawienie kolorytu cery.

  Efekty widoczne po serii zabiegów: wyraźne poprawienie właściwości biomechanicznych skóry, zwiększenie jej gęstości i remodeling owalu twarzy, odmłodzenie wyglądu.

  Zabieg ten wykonywany jest w salonie kosmetycznym przez wykwalifikowanego specjalistę.