Henna

Oprawa oczu

Henna pudrowa i geometria brwi80 zł
Laminacja brwi100 zł
Lifting rzęs, laminacja + henna130 zł
Henna brwi + regulacja50 zł
Henna brwi lub rzęs25 zł
Henna brwi, rzęs + regulacja65 zł
Regulacja brwi25 zł
Stylizacja brwi farbką50 zł
Makijaż permanentny brwi1000 zł
Rzęsy metodą 1:1130 zł
Rzęsy metodą 1:1 uzupełnienie100 zł
Rzęsy 2D150 zł
Rzęsy 2D uzupełnienie130 zł
Rzęsy 3D160 zł
Rzęsy 3D uzupełnienie130 zł
Zdjęcie rzęs40 zł
Stylizacja brwi farbką50 zł

Opis
Specyfikacja
Komentarze
 • Henna pudrowa i geometria brwi

  Do wykonania tego zabiegu wykorzystany jest naturalny preparat pochodzenia roślinnego, który skutecznie barwi włoski brwi wraz ze skórą. Dzięki zawartości minerałów i witamin henna pudrowa pielęgnuje je nadając im zdrowy i lśniący wygląd. Efekt barwienia henną utrzymuje się na skórze około 14 dni, a na włoskach nawet 5-6 tygodni.
  Geometria brwi to profesjonalna stylizacja polegająca na indywidualnej analizie architektury brwi oraz wyznaczenie ich perfekcyjnego kształtu dopasowanego do twarzy klientki.

  Laminacja brwi

  Zabieg ten polecany jest szczególnie dla osób posiadających "niesforne brwi". Laminacja powoduje zmianę struktury włosa wpływając na jego elastyczność i sprawiając, że staje się bardziej miękki. Zmianie ulega kształt i kierunek ułożenia włosków, dzięki czemu wyglądają na naturalnie uporządkowane. Użyte do zabiegu preparaty doskonale odbudowywują strukturę włosa, pogrubiają, wzmacniają i nadają brwiom połysk.

  Lifting rzęs z laminacją i henną

  Zabieg ten polecany jest osobom, których rzęsy są cienkie, rzadkie, proste, jasne. Po wizycie włoski dzięki farbowaniu preparatem barwiącym stają się ciemniejsze i zyskują wyrazistość. Lifting sprawia, ze zdają się naturalnie uniesione i podkręcone. Lamionowanie ma również działanie prozdrowotne. Kreatyna pozostawia na włoskach osłonkę, która oprócz dodania rzęsom objętości, chroni je przed działaniem UV, wilgocią i składnikami podrażniającymi np. w kosmetykach. Dzięki zabiegowi rzęsy będa mocniejsze, a do tego uniesione i podkręcone. Będą wyraziste, odżywione, ale efekt wciąż będzie bardzo naturalny.

  Henna kolorowa

  Podczas zabiegu wykorzystujemy barwnik czarny, ciemno i jasno brązowy, grafitowy lub granatowy

  Makijaż permanentny brwi

  To zabieg, który ma na celu zwiększenie objętości brwi oraz nadanie im odpowiedniego kształtu. Dzięki niemu możliwe jest stworzenie idealnej imitacji brwi, które prezentują się bardzo naturalnie poprawiając spojrzenie oraz ogólny wygląd twarzy. Makijaż premanentny brwi uzupełnia także wszelkie niedoskonałości i ubytki sprawiając, że łuki brwiowe wyglądają na gęstsze i bardziej regularne.

  Zabieg ten wykonywany jest przez wykwalifikowanego specjalistę.
 • Henna pudrowa i geometria brwi

  Przeciwwskazania:
  Alergia na hennę, przerwana ciągłość naskórka, uszkodzenia w okolicy łuku brwiowego, chemioterapia w ciągu ostatnich 6 miesięcy, stosowanie kosmetyków złuszczających naskórek, skóra po opalaniu natryskowym lub po solarium, stany zapalne i alergiczne skóry, podrażnienia pozabiegowe np. po peelingu chemicznym, kwasach, retinolu.

  Przed zabiegiem:
  Jeśli masz wrażliwą lub nadreaktywną / atopową skórę wskazane jest przeprowadzenie testu alergicznego z 48-godzinnym wyprzedzeniem.

  Po zabiegu:
  Przez 24 godziny od wykonania unikamy nadmiernego moczenia brwi. Myjemy je delikatnymi kosmetykami bez alkoholu w składzie.

  Czas trwania zabiegu: 60 minut

  Laminacja brwi

  Przeciwwskazania:
  Alergia na preparaty użyte podczas zabiegu, przerwana ciągłość naskórka, uszkodzenia w okolicy łuku brwiowego, chemioterapia w ciągu ostatnich 6 miesięcy, stosowanie kosmetyków złuszczających naskórek, skóra po opalaniu natryskowym lub po solarium, stany zapalne i alergiczne skóry, podrażnienia pozabiegowe np. po peelingu chemicznym, kwasach, retinolu.

  Przed zabiegiem:
  Nie regulujemy brwi, nie wykonujemy koloryzacji henną. Jeśli masz wrażliwą lub nadreaktywną / atopową skórę wskazane jest przeprowadzenie testu alergicznego z 48-godzinnym wyprzedzeniem.

  Po zabiegu:
  Przez 24 godziny od wykonania unikamy nadmiernego moczenia brwi. Myjemy je delikatnymi kosmetykami bez alkoholu w składzie.

  Czas trwania zabiegu: 60 minut

  Lifting rzęs z laminacją i henną

  Przeciwwskazania:
  Jęcznień na powiece, alergie, zapalenie spojówek, zapalenie rogówki, infekcje oczu i ich okolic, podrażniona skóra wokół oczu, ciąża, leczenie chemioterapią, operacje oczu i okolic przeprowadzone w czasie krótszym niż pół roku od zabiegu.

  Przed zabiegiem:
  Zdjąć soczewki kontaktowe. Jeśeli masz wrażliwą lub nadreaktywną / atopową skórę wskazane jest przeprowadzenie testu alergicznego z 48-godzinnym wyprzedzeniem.

  Po zabiegu:
  Przez 24 godziny od wykonania laminacji nie powinno się moczyć oczu lub narażać na wilgoć. Należy w tym czasie unikać siłowni, sauny. Początkowo rzęsy wyglądają nieatrakcyjnie, są posklejane w kepki. Następnego dnia można spojrzeć w lustro i realnie ocenić efekt końcowy. Również 24 godziny po zabiegu mozna zacząć malować rzęsy tuszem i uzywać kosmetyków do demakijażu.

  Czas trwania zabiegu: 60 minut

  Henna kolorowa

  Czas trwania zabiegu: 20 minut

  Makijaż permanentny brwi

  Przeciwwskazania:
  ciąża, okres laktacji, alergie na barwniki do pigmentacji, alergie na preparat stosowany do znieczulania miejscowego (lidokaika, epinefryna, tetrakaina), zaburzenia krzepliwości krwi, hemofilia, choroby nowotworowe, żółtaczka, HIV, zmiany skórne, łuszczyca, arytmia serca, cukrzyca, epilepsja, opryszczka, nadpobudliwość nerwowa, kuracja sterydowa, antybiotykoterapia, leki rozrzedzające krew

  Zalety:
  indywidualnie dobrany kształt brwi, trwałość do 3 lat, oszczędność czasu w codziennym makijażu

  Czas trwania zabiegu: do 3 godzin