INNOWACYJNY zabieg w INNOWACYJNYM pakiecie

desc

25 październik 2016 | Opublikował: Salon Urody "Agawa"

Opis
Specyfikacja
Komentarze
 • Aby skorzystać z nowoczesnych zabiegów, które przynoszą natychmiastowe efekty, nie musisz podróżować do wielkich miast w poszukiwaniu luksusowych salonów kosmetycznych. W Salonie Urody "AGAWA" jesteśmy na bieżąco z innowacjami z dziedziny kosmetologii i oferujemy najnowsze, zaawansowane zabiegi w cenach przystępnych dla każdego.

  Właśnie teraz do naszej oferty dołączył nowoczesny zabieg odmładzająco - rozjaśniający z inteligentną technologią peptydowej kapsuły C-5 C. Z tej okazji zapraszamy do skorzystania z pakietu 5 zabiegów RETI-VIT C, do którego w prezencie otrzymasz zabieg pilingu kawitacyjnego. Oznacza to, że pakiet zabiegów o wartości 560 zł zakupisz za 400 zł.

  Oferta ważna do 25 listopada 2016

  Pakiet - RETI-VIT C400 zł

 • Wskazania do zabiegu: cera pozbawiona blasku, z oznakami zmęczenia, narażona na stres oksydacyjny, wyrównanie kolorytu skóry i rozjaśnianie przebarwień, cera wymagająca odmłodzenia i rozświetlenia.

  Działanie: wygładza i rozświetla skórę, poprawia wygląd i strukturę skóry, zwiększa syntezę kolagenu w skórze, rozjaśnia przebarwienia i przeciwdziała powstawaniu nowych zmian, chroni przed fotostarzeniem, przywraca jednolity koloryt skórze (balansuje ton skóry), działa antyoksydacyjnie skutecznie zwalczając wolne rodniki.

  Zalecenia: Zabiegi można wykonywać przez cały rok, z zachowaniem wysokiej ochrony UV. W trakcie serii zabiegów należy unikać nadmiernej ekspozycji na słońcu. Zabieg stosować na twarz, szyję lub dłonie. Proponowana seria to 6-8 zabiegów, wykonywanych co 7-10 dni. Dla podtrzymania efektów 1 zabieg raz w miesiącu, jednorazowo w celu szybkiego poprawienia kondycji skóry. Klientka nie może zmywać skóry przez minimum 6 godzin od zakończenia zabiegu, w celu zachowania ciągłości procedury.

  Przeciwwskazania: Uczulenie lub nadwrażliwość na składniki zawarte w preparatach. Nie stosować na podrażnioną, uszkodzoną lub zmienioną chorobowo skórę. W przypadku cery naczynkowej, płytko unaczynionej i nadwrażliwej nie wykonywać 3w1 30% Pudrowego peelingu rozjaśniającego.

  Aparatura do zabiegu: 2w1 Mini RF + mezoterapia bezigłowa, 2w1 fotonowy masażer ultradźwiękowy, ultradźwięki, mezoterapia bezigłowa

  Czas trwania zabiegu: 60 minut

  Zabieg ten wykonywany jest w salonie kosmetycznym przez wykwalifikowanego specjalistę.