Źródło piękna z wit.C

Źródło piękna z witaminą C

Źródło piękna z witaminą C160 zł

Opis
Specyfikacja
Komentarze
 • Źródło piękna z witaminą C

  Zabieg jest dedykowany dla każdego typu skóry (mieszanej, tłustej, suchej). Ma na celu rozjaśnienie, odmłodzenie, antyoksydacje. Składa się z trzech etapów:
  • Peeling witaminowy pomaga w usuwaniu zanieczyszczeń. Wspomaga proces złuszczania martwych komórek naskórka poprzez stopniowe działanie substancji aktywnych.
  • Serum aktywne oraz maska, gdzie serum to kompozycja wyjątkowych składników aktywnych: witaminy C stabilizowanej w glukozie (glukozyd askorbylu) pozyskiwanej z enzymatycznej syntezy witaminy C ze skrobią, kwasu fitowego, który przyczynia się do ujednolicenia skóry. Maska depuracyjna, która wzmacnia działanie preparatów wcześniej nakładanych na skórę. Ponadto zawiera neuro-składnik ekstraktowany z odpornej na dzialanie słońca rośliny pancratium maritimum, która wybiela skórę. Maska oczyszcza skórę pozstawiając ją rozświetloną.
  • Uszczelnienie działania zabiegu poprzez zastosowanie formuły kremu opracowanej wyłącznie z biostabilnych składników o funkcjonalnych właściwościach zapewniających integralność bariery skórnej.

 • Działanie:
  - wyraźna poprawa ogólnego wyglądu skóry
  - głębokie nawilżenie
  - rozjaśnienie skóry
  - cera staje się odświeżona i odmłodzona

  Czas trwania zabiegu: 60 minut w gabinecie kosmetycznym
  Sugerowana liczba serii: 3-6 zabiegów
  Częstotliwość: raz w tygodniu

  Zabieg ten wykonywany jest przez wykwalifikowanego specjalistę.