Zabieg RetiPeel

RETiPeel - dwufazowy zabieg odmładzający

Zabieg RETiPeel na twarz, szyję i dekolt350 zł

Opis
Specyfikacja
Komentarze
 • RETiPeel - 2 kroki aktywujące młodość skóry

  to dwuetapowy system silnie odmładzający, wykorzystujący unikalne podwójne kompleksy retinolowe o stężeniu 10%.

  Najwyższe stężenie retinolu! 10% w pierwszej fazie - w gabinecie, 2,5% w kremie do pielęgnacji domowej
  Spotęgowana siła RETIodmładzania! Tylko w RetiPeel występują 2 kompleksy retinolu, wzmocnione składnikami intensyfikującymi odnowę skóry.
  To nie jest zabieg silnie złuszczajacy! Po zabiegu skóra nie jest silnie podrażniona, zaczerwieniona. Nie występują obrzęki. Nie wymaga kilkudniowej rekonwalescencji.
  Klient nie musi pamietać o zmywaniu produktów! Pierwszy etap zaczyna się i kończy w salonie. Klient nie musi pamiętać o zmyciu produktów w domu. Bezpieczeństwo i możliwość kontroli nad zabiegiem.
  Jedyny zabieg z produktem do pielęgnacji domowej! Klient otrzymuje specjalistyczny krem do pielęgnacji w domu.

 • Wskazania do zabiegu: Rekomendowany dla skóry dojrzałej, z widoczną utratą jędrności i zmarszczkami.

  Działanie: inicjuje procesy naprawcze, przyczynia się do przywrócenia jędrności, napięcia i gęstości skóry. Efektywnie wygładza, przywraca młody wygląd

  Przebieg:
  Pierwszy etap to zabieg w gabinecie , którego kluczowym elementem jest spotęgowany kompleks retinolu o najwyższym stężeniu 10%, wzmocniony unikalną kompilacją kwasów AHA. Wpływa na głębsze warstwy skóry, inicjując procesy naprawcze, przyczynia się do przywrócenia jędrności, napięcia i gęstości skóry.
  Drugi etap trwa kolejnych 7 dni i polega na aplikacji specjalistycznego kremu do nocnej odnowy skóry. Preparat, w skład którego wchodzi kompleks retinolu o stężeniu 2,5%, papaina oraz składniki odżywcze, efektywnie wygładza, niweluje niedoskonałości cery, przywracając młody wygląd, zwiększając poziom nawilżenia oraz nadając jednolity koloryt.

  Zalecenia: zabieg stosować na twarz, szyję i dekolt

  Czas trwania zabiegu: 45 minut w gabinecie kosmetycznym i 7 dni pielęgnacji domowej

  Zabieg ten wykonywany jest przez wykwalifikowanego specjalistę.