Interfuse

Zabieg Coloderm PRO-AGE

twarz 250 zł
twarz + mezoterapia mikroigłowa450 zł

Opis
Specyfikacja
Komentarze
 • Zabieg Coloderm PRO-AGE

  Charakterystyczną cechą zabiegu COLODERM PRO-AGE jest wykorzystywanie nauki w zakresie holistycznego podejścia do zdrowia i urody. Dzięki synergii dwóch dobroczynnych składników: colostrum (zwanego "młodziwem") i kompleksu triceramidów, zabieg i produkty do pielęgnacji domowej zapewniają wielokierunkową pielęgnację wspomagającą procesy zachowujące młodość bez agresywnej walki z biologią. Wpływają także na zachowanie równowagi skóry, szczególnie tej problematycznej m.in. w przebiegu trądziku pospolitego, różowatego, AZS i deficytu lipidów w naskórku.

  Zabieg wyróżnia:
  - autorskie połaczenie naturalnych składników aktywnych colostrum i kompleksu trzech ceramidów
  - kompleksowa pielęgnacja - zabieg i pielęgnacja domowa
  - zabieg dla skóry w każdym wieku
  - uniwersalność zabiegowa - możliwość łączenia zabiegu z technologiami, np mezoterapia mikroigłowa
  - zabieg całoroczny, nie wyłącza z życia codziennego

 • Zabieg Coloderm PRO-AGE

  COLODERM PRO-AGE TREATMENT składa się z trzech kroków zabiegowych. Wykorzystuje bioaktywny potencjał autorskiego połączenia naturalnych składników colostrum i trzech ceramidów:
  KROK 1 PEELING - stanowi idealne przygotowanie skóry do kolejnych kroków procedury. Bazuje na ekstraktach bogatych w enzymy owocowe oraz usieciowanej papainie. Połączenie to wykazuje niezwykle skuteczne właściwości złuszczające. Sprzyja powstawaniu nowych komórek oraz zwiększa absorpcję składników z kolejnych etapów zabiegu.
  KROK 2 AMPOULE - to kwintesencja zabiegu. Bazuje na colostrum, drogocennym składniku, który zawiera ponad 250 związków aktywnych (np. czynniki wzrostu, laktoferyna, immunoglobuliny itd.). Troskę o naturalne piękno wzmacnia obecność kompleksu trzech ceramidów, które wbudowują się w zniszczoną strukturę cementu międzykomórkowego i uszczelniają go. Dodatkowo niacynamid, kwas hialuronowy i arbutyna potęgują wielopłaszczyznowe działanie, intensywnie nawilżając, globalnie wzmacniając jej kondycję, oraz naturalną zdolność do ochrony przed czynnikami zewnętrznymi.
  KROK 3 MASKA - maska naprawcza zawierająca colostrum o właściwościach silnie stymulujących skórę do autoodnowy. Dodatkowo składnik ten, zwany również „młodziwem”, przyczynia się do przywrócenia skórze równowagi. Bogactwo potrójnych ceramidów oraz kwasu hialuronowego, działa jak potężna tarcza, która dogłębnie odżywia i zapobiega utracie wody, jednocześnie regenerując osłabioną i podrażnioną skórę. Formuła maski wzmacnia barierę ochronną skóry, zwiększa jej odporność na działanie wolnych rodników oraz czynników zewnętrznych. Kremowa, przyjemna w aplikacji konsystencja, otula cerę, przynosząc miękkość i komfort.

  Wskazania:
  - regeneracja skóry
  - odmłodzenie
  - pielęgnacja skóry z łuszczycą
  - pielęgnacja skóry z AZS, ŁZS
  - pielęgnacja skóry z trądzikiem różowatym zapalnym
  - blizny, rozstępny

  Działanie:
  - sprzyja zachowaniu młodego wyglądu
  - stymuluje procesy naprawcze skóry
  - poprawia kondycję skóry
  - wzmacnia naturalną barierę ochronną


  Czas trwania zabiegu: na twarz - 60 minut, z mezoterapią mikroigłową - 90 min

  Zabieg ten wykonywany jest przez wykwalifikowanego specjalistę.