Zabieg B-LIKE

B-LIKE - nieinwazyjna redukcja zmarszczek mimicznych

Zabieg B-LIKE 220 zł

Opis
Specyfikacja
Komentarze
 • Rozwiązaniem zapewniającym spektakularne i natychmiastowe efekty wygładzenia zmarszczek mimicznych jest zabieg B-LIKE od PeelMission. B-LIKE wykorzystuje moc czystego kwasu gamma-aminomasłowego, który oddziałuje na specyficzne receptory GABA znajdujące się w komórkach skóry, co prowadzi do otwarcia kanałów jonowych i wzrostu stężenia jonów CI- we wnętrzu komórki nerwowej. Konsekwencją tego procesu jest zahamowanie przewodzenia sygnałów nerwowych i zrelaksowanie mięśni, a w efekcie redukcja zmarszczek mimicznych.

  Rezultat widocznej redukcji "kurzych łapek" i linii ekspresujnych jest zauważalna przez co najmniej 8 godzin.

 • B-LIKE Nieinwazyjna redukcja zmarszczek mimicznych

  składa się z trzech kroków zabiegowych.

  KROK 1 B-LIKE PEEL - Peeling chemiczny, który bazuje na czystym kwasie gamma-aminomasłowym o stężeniu 10%. Nadaje natychmiastowy i zauważalny efekt liftingu, minimalizuje ilość i głębokość zmarszczek mimicznych.

  KROK 2 B-LIKE SHOT - Natychmiastowe wygładzenie zmarszczek i efekt liftingu. Już w kilkanaście minut po aplikacji produkt poprawia napięcie, elastyczność oraz zwartość skóry. Formuła zawierająca 16% stężenie wielofunkcyjnych składników biomimetycznych (GABA i peptydy) odpowiada m.in. za mechanizmy blokowania skurczy mięśni twarzy i wypłycenia zmarszczek.

  KROK 3 B-LIKE SERUM - Delikatne serum, doskonale się wchłania, pozostawiając skórę promienną i aksamitną w dotyku. Składniki produktu zapewniają uzyskanie natychmiastowego efektu minimalizacji zmarszczek mimicznych, nadają młodszy wygląd i przywracają naturalny blask.

  Zabieg ten wykonywany jest przez wykwalifikowanego specjalistę.