Przywróć Młodość i Blask Swojej Cerze !!! - WYJĄTKOWA PROMOCJA

desc

29 luty 2016 | Opublikował: Centrum Urody "Agawa"

Opis
Specyfikacja
Komentarze
 • Z myślą o komforcie naszych klientów i osiągnięciu optymalnych efektów przygotowałyśmy specjalistyczny pakiet pielęgnacyjny, który pozwoli uzyskać piękny wyglad cery i pozbyć się uciążliwych problemów (przebarwienia, szara cera, trądzik). Pakiet ten składa się z 5 specjalistycznych zabiegów - indywidualnie dobranych do Twojej cery:

  • 2 zabiegi mikrodermabrazji diamentowej
  • 3 zabiegi eksfoliacji kwasami (indywidualnie dobranymi do potrzeb Twojej skóry)


  Tylko do 15 marca ten wyjątkowy "Pakiet pielęgnacyjny" otrzymasz w poniższych cenach uwzględniających 20 % rabat

  Pakiet pielęgnacyjny na twarz280 zł
  Pakiet pielęgnacyjny na twarz + szyja320 zł
  Pakiet pielęgnacyjny na twarz + szyja + dekolt440 zł
  Pakiet pielęgnacyjny na plecy520 zł

 • Mikrodermabrazja diamentowa

  Polega na ścieraniu mechanicznym zrogowaciałej warstwy naskórka przy pomocy głowic diamentowych, które mogą różnić się między sobą średnicą i średnicą ziaren diamentu. Wybór średnicy i ziarnistości zależy od obszaru poddanemu zabiegu i związanej z tym głębokości złuszczania naskórka. Głęboko oczyszcza, co ma na celu przygotowanie skóry do dalszego etapu zabiegu pielęgnacyjnego. Zwiększa chłonność skóry na substancje aktywne i pobudza procesy regeneracyjne.

  Czas trwania zabiegu: 45 minut

  Eksfoliacja kwasami

  To profesjonalny zabieg złuszczający, zaawansowany zabieg kosmetyczny/medyczny dedykowany dla osób z problemami dermatologicznymi. Polega na nałożeniu na skórę specjalistycznego roztworu chemicznego o odpowiednim stężeniu, zapewniając jej złuszczenie i głęboką regenerację. Efektem takiego zabiegu jest znaczna redukcja wszelkich bruzd, zmarszczek a nawet niewielkich blizn. Rewelacyjnie wygładza i cofa efekty fotostarzenia się skóry. Działa przeciwbakteryjnie i zapalnie, co sprzyja leczeniu konkretnych typów trądziku. Rozjaśnia wszelkie przebarwienia na skóry przywracając jej naturalny koloryt.

  Czas trwania zabiegu: 45 minut

  Przeciwwskazania: choroby wirusowe, przewlekłe choroby dermatologiczne, choroby układu odpornościowego, nadżerki, przetarcia, ciąża i karmienie piersią, stan pom zabiegach chirurgicznych, przyjmowanie leków zawierających Retinol. Nie wykonuje się zabiegów do 6 miesięcy po ukończonej terapii pochodnymi witaminy A.

  Zabieg ten wykonywany jest przez wykwalifikowanego specjalistę.