peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny

Zabieg podstawowy - twarz60 zł
Zabieg podstawowy - twarz + szyja80 zł
Zabieg podstawowy - twarz + szyja + dekolt110 zł
Zabieg podstawowy - plecy120 zł
Zabieg rozszerzony - twarz110 zł
Zabieg rozszerzony - twarz + szyja130 zł
Zabieg rozszerzony - twarz + szyja + dekolt150 zł
Zabieg rozszerzony - plecy170 zł

Opis
Specyfikacja
Komentarze
 • Peeling kawitacyjny

  Peeling kawitacyjny jest to oczyszczanie skóry za pomocą urządzenia wytwarzającego wibracje ultradźwiękowe. Pozwala on na dokładne usunięcie nadmiaru serum z porów i mieszków włosowych oraz pozbycie się zaskórników. Jest bezbolesną alternatywą dla tradycyjnego – manualnego oczyszczania skóry.

  Oczyszczanie i złuszczanie naskórka następuje za pomocą zjawiska kawitacji, które zachodzi jeśli wilgotną skórę potraktuje się falami ultradźwiękowymi. Pod wpływem fali ultradźwiękowej połączonej z płynem naniesionym na skórę, powstają pęcherzyki wypełnione powietrzem. Pękając, uderzają o naskórek odrywając martwe komórki tej warstwy. W ten sposób zostają usunięte wszelkie zanieczyszczenia, nadmiar sebum czy resztki kosmetyków, sterylizowany jest obszar poddany zabiegowi, niszczone są bakterie odpowiedzialne za powstawanie trądziku.

  Mechaniczne wibracje wytwarzane przez szpatułę stymulują również miejscowe mikrokrążenie, przez co usprawniane są procesy metaboliczne, dotlenienie, nawilżenie i penetracja substancji aktywnych w głąb skóry. Wpływa na przyspieszenie procesu odnowy komórkowej , koi i regeneruje skórę, wzmaga produkcję kolagenu , elastyny i kwasu hialuronowego, poprawia strukturę blizn.

 • Peeling kawitacyjny

  Zabieg podstawowy: demakijaż → tonizacja → peeling kremowy → peeling kawitacyjny → maska kremowa dobrana do potrzeby skóry → krem pod oczy i na twarz

  Zabieg rozszerzony: demakijaż → tonizacja → peeling kawitacyjny → sonoforeza i wprowadzenie ampułki dobranej do potrzeb skóry → maska kremowa → maska algowa → krem na zakończenie zabiegu

  Czas trwania zabiegu: 40-90 minut

  Wskazania: skóra skłonna do przetłuszczania i wyprysków, dojrzała, ze zmarszczkami, szara, zmęczona, zanieczyszczona, z przebarwieniami, z bliznami, z cellulitem, rozstępami. Zabieg można stosować na twarz , szyję, dekolt, plecy , miejsca objęte cellulitem lub z rozstępami ,można wykonywać go również na delikatnej i wrażliwej skórze oraz skórze naczyniowej. Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów , zwiększając jej możliwości absorpcyjne. Spektakularne efekty uzyskujemy łącząc peeling kawitacyjny z sonoforezą ,czyli wprowadzaniem składników aktywnych za pomocą fali ultradźwiękowej.

  Przeciwwskazania: ciąża, nowotwór, stany gorączkowe i podgorączkowe, osteoporoza, metalowe implanty w organizmie, niewydolność krążenia, rozrusznik serca, stany zapalne wirusowe, grzybicze

  Efekty: widoczne są natychmiast, skóra odzyskuje blask i jest gładka w dotyku, następuje jej oczyszczenie z wszelkich zanieczyszczeń, może swobodnie oddychać, widoczne rozjaśnienie przebarwień i plam pigmentacyjnych, spłycenie zmarszczek, poprawa sprężystości skóry, wzrost poziomu produkcji kolagenu i elastyny, nawilżenie, regeneracja.

  Zabieg ten wykonywany jest w salonie kosmetycznym przez wykwalifikowanego specjalistę.